Milrosina MILROSINA+ aftengel

Mondverzorging

Verwachte levering:
Vrijdag 10-7-2026
Vrijdag 10-7-2026

*Bij benadering voor bestellingen waarvan de bestemming de provinciehoofdstad is. In overige gevallen geldt een vertraging van 1 dag.
NIET MISSEN...
We are beauty
WE ARE BEAUTY
Duurzaamheid
Gepersonaliseerde gravure
gepersonaliseerde
GRAVURE
Virtueel make-up passen
VIRTUEEL PASSEN
voor make-up
iOS app downloaden Android app downloaden
Download
ONZE APP
Koreaanse cosmetica
K-BEAUTY
Cosmetica
Mannen universum
Alles
VOOR MANNEN
Luxe universum
LUXE
Universum
Supplementen universum
Vitaminen &
SUPPLEMENTEN

MILROSINA+ aftengel

Effectieve polymeergel voor de behandeling van zweren, gingivitis en andere irritaties van het mondslijmvlies. Aanbevolen voor acute toepassingen op duidelijk zichtbare en lokale laesies. Dankzij de filmvormende eigenschappen en het hyaluronzuurgehalte bedekt het de geïrriteerde slijmvliezen en stimuleert het de natuurlijke genezing. De barrière-werking van de mucoadhesieve matrix isoleert het getroffen gebied tegen mechanische en chemische stress (wrijving, speeksel, drank, enz.), beschermt het tegen ontstekingsbronnen, verlicht pijn en een branderig gevoel en bevordert het herstelproces. Het bevat het gepatenteerde ingrediënt Verochic®, dat een natuurlijke antioxiderende werking heeft en de micro-omgeving van de laesie onder controle houdt, waardoor het risico op verdere irritatie wordt verminderd. Rode algenextract draagt bij aan een verzachtende en hydraterende werking die helpt bij het hydrateren en verlichten van pijnlijke gevoelens. Het laat een verkoelend gevoel en een aangename mintsmaak achter. Gemakkelijk aan te brengen dankzij de tube met applicator. Alcoholvrij en suikervrij. Niet-irriterend. Niet-prikkend.

Indicaties: Effectief voor de behandeling van aften, aften, ulceratieve laesies, gingivitis, oppervlakkige laesies en andere irritaties van het mondslijmvlies veroorzaakt door contact met orthodontische apparatuur en vaste en uitneembare prothesen.

Dosering en gebruiksaanwijzing. Verwijder voor gebruik de beschermende plastic dop en richt de applicator op de wond in de mond. Breng een of twee druppels aan en bedek de wond volledig. Sluit de tube na elke applicatie. Raak na het aanbrengen de plek gedurende ten minste 2 minuten niet met uw tong aan. Gebruik 2 tot 4 keer per dag.

Gebruiksaanwijzing:

Breng 2 tot 4 keer per dag een of twee druppels gel aan en zorg ervoor dat de laesie volledig bedekt is.

EAN
8435373709298
ingredients
aqua (water), glycerin, sodium hyaluronate, aloe barbadensis leaf juice, xanthan gum, sodium benzoate, potassium sorbate.

De ingrediëntenlijsten van onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de verpakking voordat u het product gebruikt.

Merkveiligheidswaarschuwing
Er zijn geen speciale voorzorgsmaatregelen nodig bij het gebruik van dit product. Let echter op het volgende: Buiten het bereik van kinderen houden; De aanbevolen dosis niet overschrijden; Het product niet gebruiken na de vervaldatum. De vervaldatum verwijst naar het product in de originele, ongeopende en correct bewaarde staat; Dit product niet gebruiken in combinatie met quaternaire ammoniumverbindingen; Het product gebruiken in cycli van maximaal 30 dagen; Raadpleeg uw arts over het gebruik van dit product tijdens zwangerschap en borstvoeding; Binnen 12 maanden na opening van de verpakking gebruiken; In geval van bijwerkingen, stop het gebruik van het product en raadpleeg uw arts om een geschikte behandeling te bepalen. Het nauwkeurig volgen van de instructies in deze bijsluiter vermindert het risico op bijwerkingen. Het is belangrijk om uw arts of apotheker te informeren als u bijwerkingen ervaart die niet in deze bijsluiter worden vermeld. Contra-indicaties: Niet gebruiken als u overgevoelig bent voor een van de ingrediënten. Bewaar deze bijsluiter voor toekomstig gebruik met betrekking tot het juiste gebruik van dit medische hulpmiddel. Elk ernstig incident met betrekking tot het product moet worden gemeld aan de fabrikant en de bevoegde autoriteit van de lidstaat waar de gebruiker en/of patiënt woont. De gevolgen van een overdosis zijn onbekend.
Juridische informatie van het merk
Laboratorio Reig Jofre, S.A., Av. de les Flors, S/N, 08970, Barcelona
https://reigjofre.com/es/
info@reigjofre.com

Onderzoek Milrosina - MILROSINA+ aftengel

Your opinion is important
Rate

Vragen Milrosina - MILROSINA+ aftengel

Kunt u niet vinden wat u zoekt?
Stel uw vraag