DIVINA Eau de toilette van Aire de Sevilla . Een eau de toilette voor vrouwen die behoort tot de bloemige geurfamilie en rust op een muskusachtige en fruitige basis.
De transparante fles toont zijn roze gehalte en de geur is geïnspireerd op sterke, gedurfde en vrije vrouwen. Als ik je heb beschreven, is deze geur voor jou gemaakt.
Divina is perfect voor elk moment van de dag. Het aroma geeft je een olfactorische ervaring, net als een wandeling, tussen de tonen van bloemige chypre, pioenroos, bes, peer, bergamot, roos, jasmijn en viooltje.
Spuit een beetje van het product in warme gebieden waar er een pols is, dat wil zeggen, polsen, sleutelbeenderen, lobben, nooit het hart. Breng het aan na het verlaten van de badkamer.
Met een eau de toilette zul je nooit onopgemerkt blijven, je ziet er elegant en discreet uit. Vanwege de korte looptijd heeft het de voorkeur dat u deze gebruikt voor korte evenementen.
Ik raad ook aan om het niet rechtstreeks op kleding aan te brengen, omdat het vlekken kan maken. En als je het eenmaal aan hebt, stel jezelf dan niet bloot aan hoge temperaturen, want dat zou het alleen maar verdampen en de duur ervan zou minder zijn.
Género: Mujeres.
Familia olfativa: floral.
Alcohol Denat (Ethyl Alcohol), Parfum / Fragrance, Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Dl-Limonene, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone, C.I. 45380 (Red 21), C.I. 19140 (Yellow 5).
Hecho para cualquier momento del día.