Onze toewijding aan een mooiere en duurzamere wereld.
Wij zeggen ja tegen duurzame schoonheid!
Wij geloven dat de weg naar een bewuste samenleving op een beschermde planeet mogelijk is.
We are beauty is ons project dat de inzet van klanten, medewerkers en het bedrijf samenbrengt om een gemeenschappelijk doel te bereiken: een mooiere wereld.
SEMI DI LINO nutrive leave-in conditioner van ALFAPARF Hydraterende en voedende conditioner voor droog en uitgedroogd haar. Deze conditioner is speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van droog en beschadigd haar.
Dit type haar wordt gekenmerkt door: een gebrek aan water en eiwitten in de haarvezel, en door broos te zijn en er dof uit te zien.
Droog haar is veel kwetsbaarder voor de schadelijke effecten van externe middelen. Deze conditioner geformuleerd met honing en andere verbindingen biedt intense hydratatie en voeding aan het haar, een zijdezacht gevoel en een met licht gevuld uiterlijk, is gezond en beter bestand tegen externe agressies.
De formule is verrijkt met ultra-hydraterende middelen zoals honing, Urban Defense Pro-technologie, Shine Fix en Color Fix-complexen. Semi Di Lino nutritrive leave-in conditioner verzorgt niet alleen het haar, maar beschermt het ook tegen omgevingsfactoren.
Vertaald door Google
Gebruiksaanwijzing:
Breng de conditioner aan op nat haar dat gewassen is met de Semi Di Lino Moisture shampoo. Niet spoelen.
Vertaald door Google
Aanbevelingen:
SEMI DI LINO nutritrive leave-in conditioner wordt aanbevolen voor mensen met droog en beschadigd haar.
Het wordt aanbevolen om het samen met SEMI DI LINO nutritrive leave-in shampoo te gebruiken.
Onderzoek Alfaparf Milano - SEMI DI LINO nutritrive leave-in conditioner
4,5
About 5
2 Meningen
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
100 %
They recommend it
Based on 2 reviews
0 %
They do not recommend it
Based on 0 reviews
Your opinion is important
Rate
Meningen Alfaparf Milano - SEMI DI LINO nutritrive leave-in conditioner
Filter by:
Rating
54321
Age
Tussen de 18 en 25 jaar
Tussen de 26 en 35 jaar
Tussen de 36 en 50 jaar
Meer dan 50 jaar
Geslacht
Vrouw
Man
Usage time
Niet gespecificeerdMinder dan 6 maandenTussen 6 maanden en 1 jaarTussen 1 en 3 jaarTussen 3 en 5 jaarMeer dan 5 jaar
Hair type
VetDroogBeschadigdGekruldGeverfd haarHighlightsBlondFutloos HaarZwak haarSeborroïschStijl haar
Clara
Verified purchase
25-05-2025
Goed product
Goed product om na het wassen aan te brengen zonder uitspoelen, maar ik denk dat het beter werkt voor droog haar. Er bleef wat koek en residu achter.
Vertaald door Google
Geslacht: Vrouw
Age: Tussen de 26 en 35 jaar
Land: ES
Heeft dit product gebruikt voor: Minder dan 6 maanden
Hair type:
Vet, Blond, Geverfd haar, Highlights
Clara recommends this product
CLAUDIA
Verified purchase
13-07-2023
Naar mijn mening de beste conditioner
Perfect voor pluizig haar. De applicatie is fantastisch na het douchen, met het haar zonder water en zonder de noodzaak om te spoelen. Het blijft zacht glad.
Vertaald door Google
Geslacht: Vrouw
Age: Meer dan 50 jaar
Land: ES
Heeft dit product gebruikt voor: Tussen 1 en 3 jaar