MAKE-UP REMOVER DOEKT de normaal-gecombineerde huid af

Diadermine MAKE-UP REMOVER DOEKT de normaal-gecombineerde huid af

Make-up remover - Make-up remover

Eigenschappen:
Verwachte levering:
Vrijdag 10-7-2026
Vrijdag 10-7-2026

*Bij benadering voor bestellingen waarvan de bestemming de provinciehoofdstad is. In overige gevallen geldt een vertraging van 1 dag.
NIET MISSEN...
We are beauty
WE ARE BEAUTY
Duurzaamheid
iOS app downloaden Android app downloaden
Download
ONZE APP
Koreaanse cosmetica
K-BEAUTY
Cosmetica
Mannen universum
Alles
VOOR MANNEN
Luxe universum
LUXE
Universum
Supplementen universum
Vitaminen &
SUPPLEMENTEN

MAKE-UP REMOVER DOEKJES voor de normale gemengde huid van DIADERMINE.

Diadermine Refreshing Makeup Remover Wipes zijn speciaal ontworpen voor de normale tot gemengde huid.

Deze doekjes bieden een snelle en effectieve oplossing om make-up, vuil en onzuiverheden van het gezicht te verwijderen, waardoor de huid schoon, fris en gerevitaliseerd blijft.

Voordelen:

Make-up verwijderen: De doekjes zijn doordrenkt met een zachte maar effectieve make-up remover formule die make-up, inclusief waterproof make-up, moeiteloos verwijdert.

Diepe reiniging: Naast het verwijderen van make-up, verwijderen deze doekjes ook onzuiverheden en opgehoopt vuil van de huid, wat zorgt voor een diepe en volledige reiniging.

Verfrissend gevoel: de verfrissende formule van de doekjes helpt de huid te revitaliseren, waardoor deze verfrist en verjongd aanvoelt.

Geschikt voor de normale tot gemengde huid: Het product is speciaal ontwikkeld voor de behoeften van de normale tot gemengde huid en zorgt voor een evenwichtige reiniging zonder de huid uit te drogen of vettig te maken.


Gebruiksaanwijzing:
  1. Open voorzichtig de verpakking met make-up remover doekjes.
  2. Verwijder één doekje en sluit de verpakking opnieuw af om te voorkomen dat de resterende doekjes uitdrogen.
  3. Veeg het doekje voorzichtig over het hele gezicht, inclusief het oog- en lipgebied, om make-up en onzuiverheden te verwijderen.
  4. Het is niet nodig om na gebruik van de doekjes af te spoelen, maar als je daar behoefte aan hebt, kan dat wel.
  5. Gooi het gebruikte doekje weg in een prullenbak; spoel ze niet door het toilet.
  6. Sluit de verpakking na gebruik goed om de versheid van de doekjes te behouden.
EAN
8410436253000
Huidtype
Normaal/Gemengd
ingredients
aloe barbadensis leaf juice, butylene glycol, caprylyl glycol, cetearyl isononanoate, dicaprylyl ether, glycerin, nelumbo nucifera flower extract, parfum, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, prunus amigdalus dulcis oil, sodium benzoate, sodium lauryl glucose carboxylate, sodium levulinate, sodium sulfite, sorbic acid, tocopherol, xanthan gum, xylitol.

Hoofdingrediënten:

  • Zachte reinigingsmiddelen: deze helpen make-up en onzuiverheden effectief te verwijderen zonder de huid te irriteren.
  • Verfrissende extracten: Kan natuurlijke extracten bevatten die de huid een verfrissend en revitaliserend gevoel geven.
  • Vochtinbrengende middelen: om de huid in balans te houden en uitdroging te voorkomen.

Effecten:

  • Effectieve reiniging: Verwijdert make-up en onzuiverheden, waardoor de huid schoon en fris blijft.
  • Een fris gevoel: de verfrissende formule helpt de huid te revitaliseren, waardoor deze verfrist en goed aanvoelt.
  • Voorkomt verstopping van de poriën: door onzuiverheden en make-up te verwijderen, helpt het verstopping van de poriën en de vorming van oneffenheden te voorkomen.
Juridische informatie van het merk
Henkel Ibérica, S.A., C/ de Bilbao, 72-84, 08005, Barcelona
https://www.henkel.es/
info.henkel@henkel.com

Onderzoek Diadermine - MAKE-UP REMOVER DOEKT de normaal-gecombineerde huid af

Your opinion is important
Rate

Vragen Diadermine - MAKE-UP REMOVER DOEKT de normaal-gecombineerde huid af

Kunt u niet vinden wat u zoekt?
Stel uw vraag