Onze toewijding aan een mooiere en duurzamere wereld.
Wij zeggen ja tegen duurzame schoonheid!
Wij geloven dat de weg naar een bewuste samenleving op een beschermde planeet mogelijk is.
We are beauty is ons project dat de inzet van klanten, medewerkers en het bedrijf samenbrengt om een gemeenschappelijk doel te bereiken: een mooiere wereld.
AQUAporin ACTIVE hydraterende verzorging voor de droge huid van Eucerin , een hydraterende behandeling voor de vochtarme en gevoelige huid.
Het zorgt voor een effectieve hydratatie gedurende 24 uur, waardoor de huid soepel en zacht blijft. Bovendien versterkt het de huid op natuurlijke wijze en verhoogt het dankzij glucolicerol het aantal aquaporines, waardoor vochtverdamping wordt beperkt, water aan de buitenste huidlagen wordt gebonden en de natuurlijke hydratatie wordt bevorderd.
Gebruiksaanwijzing:
's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een gereinigde huid. Vermijd de ogen.
Uitsluitend voor uitwendig gebruik. Stop het gebruik als u een bijwerking ervaart; raadpleeg een arts als deze aanhoudt. Buiten het bereik van kinderen houden. Dit product is niet geschikt voor gebruik bij kinderen. - Trekt snel in - Niet-comedogeen - Uitstekende basis voor make-up - Geurvrij