DENTAL FLOSS extra zachte muntsmaak 50 meter

Lacer DENTAL FLOSS extra zachte muntsmaak 50 meter

Dental Floss

Eigenschappen:
Parafarmaceutische
Parafarmacie
Verwachte levering:
Donderdag 9-7-2026
Donderdag 9-7-2026

*Bij benadering voor bestellingen waarvan de bestemming de provinciehoofdstad is. In overige gevallen geldt een vertraging van 1 dag.
NIET MISSEN...
We are beauty
WE ARE BEAUTY
Duurzaamheid
Gepersonaliseerde gravure
gepersonaliseerde
GRAVURE
Virtueel make-up passen
VIRTUEEL PASSEN
voor make-up
iOS app downloaden Android app downloaden
Download
ONZE APP
Koreaanse cosmetica
K-BEAUTY
Cosmetica
Mannen universum
Alles
VOOR MANNEN
Luxe universum
LUXE
Universum
Supplementen universum
Vitaminen &
SUPPLEMENTEN

TANDVLOER extra zachte muntsmaak 50 meter LACER

Lacer Dental floss helpt tandplak en voedselresten in de interdentale ruimtes en tandvleesrand te slepen. Zacht, flexibel en gebruiksvriendelijk, beschermt het tandvlees zonder het te beschadigen. Het is ook geïndiceerd voor gebruik in orthodontische apparaten en rond tandheelkundige implantaten.

De fluoride die het bevat helpt het tandglazuur te beschermen, gaatjes te voorkomen en het tandvlees te beschermen. Het is ook gemaakt van een PTFE-vezel, gemaakt van een enkel zeer fijn filament, zeer resistent, zacht, flexibel en ideaal voor het reinigen van nauwe interdentale ruimtes. De hoge weerstand voorkomt rafelen.

Gebruiksaanwijzing:

Knip na of voor het poetsen 45 cm flosdraad af en rol het rond de vingertoppen. Breng een sleepbeweging aan in de interdentale ruimtes en volg de kromming van elke tand, terwijl u de flosdraad op en neer beweegt. Maak de tandvleesrand en de achterkant van de tanden voorzichtig schoon. Spoel met water.

EAN
8470002146921
Parafarmaceutische
Parafarmacie
ingredients
N/A
Merkveiligheidswaarschuwing
Als u pijn, aanhoudende bloedingen of ongemak ervaart, is het raadzaam om een tandarts te raadplegen. Deze symptomen kunnen namelijk wijzen op mondproblemen.
Juridische informatie van het merk
Lacer, S.A.U., C/Boters 5, 08290, Barcelona
www.lacer.com
dataprotection@lacer.es

Onderzoek Lacer - DENTAL FLOSS extra zachte muntsmaak 50 meter

5
About 5
1 Meningen
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
100 %
Based on 1 reviews
0 %
They do not recommend it
Based on 0 reviews
Your opinion is important
Rate

Meningen Lacer - DENTAL FLOSS extra zachte muntsmaak 50 meter

Filter by:
Natalia
Verified purchase
13-09-2025
Aanbevolen bij de apotheek
Mijn favoriete flosser. Gevoelig, irriteert het tandvlees niet en verwijdert alle vuilresten. Zacht voor de mond. Dit is mijn vierde of vijfde aankoop. Een must-have.
Vertaald door Google
Geslacht: Vrouw
Age: Tussen de 26 en 35 jaar
Land: ES
Heeft dit product gebruikt voor: Tussen 1 en 3 jaar
Skin Type:
Gemengd, Normaal
Natalia recommends this product

Vragen Lacer - DENTAL FLOSS extra zachte muntsmaak 50 meter

Kunt u niet vinden wat u zoekt?
Stel uw vraag