Onze toewijding aan een mooiere en duurzamere wereld.
Wij zeggen ja tegen duurzame schoonheid!
Wij geloven dat de weg naar een bewuste samenleving op een beschermde planeet mogelijk is.
We are beauty is ons project dat de inzet van klanten, medewerkers en het bedrijf samenbrengt om een gemeenschappelijk doel te bereiken: een mooiere wereld.
NUXE SUN lait fondant haute bescherming SPF50 van Nuxe .
Geniet van de SPF 50 zonnebrandmelk voor gezicht en lichaam met smeltende textuur. Beschermt tegen UVA/UVB en voorkomt vroegtijdige huidveroudering.
Deze smeltende melk met hoge bescherming SPF 50 beschermt de huid tegen zonnestralen, hydrateert, voorkomt vroegtijdige huidveroudering en het verschijnen van donkere vlekken. De smeltende textuur laat geen witte film achter en glijdt met wellust over de huid voor een echt gevoel van comfort. De huid is gehuld in een ontsnappingsgeur met tonen van zoete sinaasappel, tiarébloem en vanille. Een onweerstaanbare uitnodiging om van de zomer te genieten. Behandeling geformuleerd en vervaardigd in Frankrijk.
Fotostabiel. Niet comedogeen. Geen dierlijke ingrediënten. NUXE-PATENT (FR)
Vertaald door Google
Aanbevelingen:
Gebruiksadviezen: voor blootstelling aan de zon het product rijkelijk aanbrengen. Herhaal de applicatie regelmatig, vooral na het baden of drogen met een handdoek.
Als er niet genoeg product wordt aangebracht, wordt de bescherming tegen de zon aanzienlijk verminderd.
Voorzorgsmaatregelen: Overmatige blootstelling aan de zon is gevaarlijk. Vermijd blootstelling aan de zon rond het middaguur.
Een zonnebrandcrème biedt geen totale bescherming.
Overmatige blootstelling aan de zon is gevaarlijk. Vermijd blootstelling aan de zon rond het middaguur. Een zonnebrandcrème biedt geen volledige bescherming.