NATURIA droogshampoo

Rene Furterer NATURIA droogshampoo

Dry shampoo

NATURIA droogshampoo verpakking 2 x 200 ml
NATURIA droogshampoo verpakking 2 x 200 ml
Related sets:
2 x 200 ml
€ 28,80
€ 18,46
Eigenschappen:
Parafarmaceutische
Parafarmacie
Verwachte levering:
Donderdag 9-7-2026
Donderdag 9-7-2026

*Bij benadering voor bestellingen waarvan de bestemming de provinciehoofdstad is. In overige gevallen geldt een vertraging van 1 dag.
NIET MISSEN...
We are beauty
WE ARE BEAUTY
Duurzaamheid
Gepersonaliseerde gravure
gepersonaliseerde
GRAVURE
Virtueel make-up passen
VIRTUEEL PASSEN
voor make-up
iOS app downloaden Android app downloaden
Download
ONZE APP
Koreaanse cosmetica
K-BEAUTY
Cosmetica
Mannen universum
Alles
VOOR MANNEN
Luxe universum
LUXE
Universum
Supplementen universum
Vitaminen &
SUPPLEMENTEN

NATURIA droogshampoo van RENE FURTERER

Deze droogshampoo voor veelvuldig gebruik verfrist alle haartypes door effectief talg en onzuiverheden te absorberen . BIO lavendel bloemenwater en BIO ricinusolie komen samen in het hart van de formule met ultrafijne natuurlijke rijstpoeders om het haar volume en lichtheid te geven zonder stijf of residu aan te voelen. Dankzij de nude pigmenten is het resultaat natuurlijk en onzichtbaar . Heerlijk geparfumeerd, het geeft het haar soepelheid en zachtheid.

Voordelen:

  • ABSORBEERT SEBUM EN TERUG NAAR VOLUME: reinigt en verfrist het haar onmiddellijk zonder het nat te maken of uit te spoelen.
  • NATUURLIJK RESULTAAT ZONDER RESIDUEN: dankzij de combinatie van nude-pigmenten en ultrafijne poeders.
  • ECOLOGISCHE FORMULE MET BIOLOGISCH ACTIEVE INGREDIËNTEN: voor een expressief schoonheidsgebaar zonder compromissen.

Formule 99% van natuurlijke oorsprong. veganistisch. Zonder siliconen.
* Behalve drijfgassen.
** Geen dierlijke ingrediënten.

Gebruiksaanwijzing:
Schud de fles goed en spray de shampoo 30 cm vanaf de wortels. 1 minuut laten inwerken en daarna uitborstelen. Tip: Voor krullend en pluizig haar, gelijkmatig aanbrengen, 1 minuut laten inwerken, vervolgens inmasseren en zachtjes over de hoofdhuid wrijven met een handdoek om stof te verwijderen zonder de krullen te veel los te maken.
EAN
3282770152715
Parafarmaceutische
Parafarmacie
ingredients
butane. propane. oryza sativa (rice) starch (oryza sativa starch)*. isobutane. alcohol denat.*. zea mays (corn) starch (zea mays starch)*. cellulose*. citric acid*. cyclodextrin*. fragrance (parfum)*. iron oxides *(ci 77491) (ci 77499) (ci 77492). isopropyl myristate*. lavandula angustifolia (lavander) flower water (lavandula angustifolia flower water)*. magnesium stearate*. microcrystalline cellulose*. potassium sorbate. ricinus communis (castor) seed oil (ricinus communis seed oil)*. sodium benzoate

De lijsten met ingrediënten in de samenstelling van de producten worden regelmatig bijgewerkt. Controleer de ingrediëntenlijst op de verpakking voordat u het product gebruikt.

Merkveiligheidswaarschuwing
Container onder druk: Kan exploderen bij hitte. Verwijderd houden van warmtebronnen, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet inademen. Buiten bereik van kinderen houden. Ook na gebruik niet doorboren of verbranden. Bescherm tegen de zon. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50°C/122°F. Niet in open vuur of op een andere ontstekingsbron spuiten. Niet inademen. Niet in de ogen spuiten. Gebruiken in goed geventileerde ruimtes.
Juridische informatie van het merk
Pierre Fabre S.A., C/ Ramón Trías Fargas 7-11, 08005, Barcelona
https://www.pierre-fabre.com/es-es
informacion_general@pierre-fabre.com

Onderzoek Rene Furterer - NATURIA droogshampoo

Your opinion is important
Rate

Vragen Rene Furterer - NATURIA droogshampoo

Kunt u niet vinden wat u zoekt?
Stel uw vraag