NANAME FUDE Multi Eye Brush van
Shiseido . Een veelzijdige borstel voor het aanbrengen van oogschaduw waarmee op een eenvoudige manier een breed scala aan gradiënten en rook kan worden gecreëerd.
Dankzij een diagonale snit passen de synthetische haren die het maken perfect aan elke vorm van het oog aan en stellen we ons in staat om de meest ontoegankelijke punten te bereiken, waardoor we worden uitgenodigd om met kleur te spelen, allerlei soorten texturen te definiëren, mixen en mengen, van de klassieke poeders tot crèmetexturen op gel.
Deze oogschaduwapplicator heeft hoogwaardige vezels gecombineerd met een verborgen centrum dat de vorm van het product behoudt en totale harmonie creëert tussen weerstand en flexibiliteit om een volledig professionele afwerking te bereiken.
Bovendien is het getrouw vervaardigd in Japan, met behoud van een ergonomisch ontwerp voor maximaal comfort tijdens gebruik.
Aanbevelingen:
Make-upborstels kunnen samen met de juiste zorg een leven lang meegaan. Hier zijn enkele tips om u te helpen ze op de juiste manier te bewaren:
- U dient uw penselen eens in de twee weken te wassen; Gebruik hiervoor een neutrale zeep en water.
- Om ze te drogen, leg ze buiten op een handdoek tot ze helemaal droog zijn.
- Bescherm de borstelharen op de juiste manier wanneer u ze gaat vervoeren, u moet voorkomen dat ze vallen. U kunt ervoor kiezen om speciale hoezen voor penselen aan te schaffen.
- Was ze niet continu, dit kan schade aan de haren veroorzaken.
- Vergeet niet om altijd overtollig poeder te verwijderen voordat u het op het gezicht aanbrengt, dit geeft ons een natuurlijker resultaat.
Vertaald door Google