Gratis monsters
Veiligheid en vertrouwen
Levering binnen 3-5 dagen

Sisley SUPER STICK solaire teinté SPF50+

Zonnebrand voor je gezicht

Verwachte levering:
Maandag 29-6-2026
Maandag 29-6-2026

*Bij benadering voor bestellingen waarvan de bestemming de provinciehoofdstad is. In overige gevallen geldt een vertraging van 1 dag.
NIET MISSEN...
We are beauty
WE ARE BEAUTY
Duurzaamheid
Gepersonaliseerde gravure
gepersonaliseerde
GRAVURE
Virtueel make-up passen
VIRTUEEL PASSEN
voor make-up
iOS app downloaden Android app downloaden
Download
ONZE APP
Koreaanse cosmetica
K-BEAUTY
Cosmetica
Mannen universum
Alles
VOOR MANNEN
Luxe universum
LUXE
Universum
Supplementen universum
Vitaminen &
SUPPLEMENTEN
SUPER STICK solaire getint SPF50 + van Bella Aurora . Speciale stick zonnebrandcrème voor gevoelige gebieden.

Deze zonnebrandcrème voor het gezicht is ontworpen om de meest gevoelige delen van het gezicht (jukbeenderen, lipcontouren, neus ...) te verzorgen en te beschermen dankzij een uitzonderlijk complex van UVA / UVB-filters, die anti-radicale en plantaardige actieve ingrediënten combineren, om te vechten tegen vrije radicalen en de huid te voeden om hem comfortabel te houden.

Het heeft een gladde textuur met een matte afwerking, zeer goed bestand tegen water dat zorgt voor een vleugje universele kleur, om op elk moment van de dag een onberispelijke huid te laten zien.

De resultaten zijn onovertroffen: extreme bescherming in de meest gevoelige gebieden, zachte en elastische huid en langdurige hydratatie gedurende de uren.
Gebruiksaanwijzing:
Breng royaal aan op de meest delicate zones vóór blootstelling aan de zon en herhaal de applicatie om de 2 uur.

We moeten niet vergeten dat het raadzaam is om blootstelling aan de zon te vermijden tijdens de uren van maximale straling.
Vertaald door Google
Aanbevelingen:
Zeer hoge bescherming tegen de zon die gemakkelijk aan te brengen is op gevoelige zones (neus, lippen, jukbeenderen, oren en oogcontour).
Vertaald door Google
Huidtype
Alle Huidtypes
Formaat
Stick
SPF Bescherming
Zeer hoge SPF 50+
EAN
3473311685407
Huidtype
Alle Huidtypes
Formaat
Stick
SPF Bescherming
Zeer hoge SPF 50+
ingredients
titanium dioxide (nano), isodecyl neopentanoate, zinc oxide (nano), octyldodecanol, polyethylene, polyglyceryl-3 diisostearate, propylheptyl caprylate, butyrospermum parkii (shea) butter, microcrystalline wax/cire microcristalline (cera microcristallina), camellia oleifera seed oil, alumina, mangifera indica (mango) seed butter, tocopheryl acetate, lupinus albus seed oil, triticum vulgare (wheat) germ oil unsaponifiables, ammonium glycyrrhizate, water/eau (aqua), dimethicone, triethoxycaprylylsilane, synthetic fluorphlogopite, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, tocopherol, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titanium dioxide (ci 77891). il#1a
In de formulering benadrukken we:

· Camelia-olie, met voedende en verzachtende eigenschappen.

· Vitamine E Acetaat, versterkt de afweer van de huid en beschermt deze tegen vrije radicalen.

· Mango en Shea Butter, die voeden, kalmeren en herstellen.
Vertaald door Google
Merkveiligheidswaarschuwing
Vermijd langdurige blootstelling aan de zon tijdens piekuren, zelfs als u een zonnebrandmiddel gebruikt. Dit biedt namelijk geen 100% bescherming tegen een zonnesteek. Breng het aan vóór blootstelling aan de zon. Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na langdurig baden of overmatig zweten. Vermijd contact met ogen en slijmvliezen. Stel baby's en kleine kinderen niet rechtstreeks bloot aan de zon. Niet innemen.
Juridische informatie van het merk
C.F.E.B. Sisley, 3, Avenue de Friedland, 75008, París
https://www.sisley-paris.com/es-ES/
atencionclienteesp@sisley-paris.com

Onderzoek Sisley - SUPER STICK solaire teinté SPF50+

Your opinion is important
Rate

Vragen Sisley - SUPER STICK solaire teinté SPF50+

Kunt u niet vinden wat u zoekt?
Stel uw vraag
SCHRIJF JE IN VOOR DE NIEUWSBRIEF EN WIN 5€* GRATIS!
Introduce tu dirección de correo electrónico para suscribirte
WIJ BELLEN U KOSTELOOS
U kunt nu telefonisch bestellen