
NATUURLIJKE GEUR
Agua Fresca van Adolfo Domínguez is een mannelijke eau de toilette met aromatische fougère-noten, gecreëerd voor mannen die van de natuur houden en alles wat daarbij hoort: groene, aquatische en kruidige aroma's verenigd in één geur.
Het parfum werd in 1993 gelanceerd door het gelijknamige Spaanse bedrijf en eert de frisse, ingetogen en verfijnde stijl die het merk kenmerkt. Het is een geur die de man definieert die natuurlijke elegantie en eenvoud uitstraalt en die alles wat met de natuur, flora en fauna te maken heeft, koestert. Het vangt namelijk de geur van de weelderige bossen van Galicië, de geboorteplaats van de ontwerper.
In de nasleep kunnen we petitgrain, bergamot, mandarijn, marjolein en alsem als topnoten benoemen, die na enkele seconden plaatsmaken voor de kruidigere noten: lavendel, rozemarijn, koriander, jeneverbessen, peper en scharlei, om uiteindelijk samen te smelten met groene en houtachtige noten en zo deze explosie van aroma's te creëren.
NATUURLIJKE ALCOHOL. Deze geur is samengesteld met natuurlijke alcohol, waardoor hij direct een heerlijk fris gevoel geeft en de huid zacht en niet zwaar aanvoelt.
FRIS WATER. Zoals de naam al doet vermoeden, wekken de geurnoten een gevoel van frisheid en reinheid op.
ZOMER EN LENTE. Het is een perfecte keuze voor de warmste periodes van het jaar, of om ons te vergezellen tijdens een wandeling op het platteland, dankzij de rust die het uitstraalt.
Geurnoten: