Virgin Rozenbottelolie 50 ml puur van
Narcis .
Rozenbottel is een geweldig ingrediënt om toe te voegen aan je cosmetische formules, maar het is ook perfect om alleen te gebruiken. Deze olie is heerlijk voor gezicht en lichaam en kan worden gebruikt in zelfgemaakte gezichtsserums, toners, lichaamsolie, massageolie, crèmes, lotions en balsems. Het kan ook worden gebruikt als gezichtsreiniger en make-up verwijderaar.
Dit prachtige huidverzorgingsproduct is een geweldige bondgenoot. Het zit vol met essentiële vetzuren, evenals omega 3-linoleenzuur en omega 6-linolzuur. Het bevat vitamines, E, D en bètacaroteen, antioxidanten die vrije radicalen bestrijden, waardoor het ideaal is voor de rijpere huid. Verzorg uw huid met deze voortreffelijke olie.
Een uitstekende vochtinbrengende olie voor alle huidtypes, inclusief de rijpe huid. Het is rijk aan essentiële vetzuren en vitamines en kan worden gebruikt in gezichtsserums, toners, massage- of lichaamsoliën, badoliën, crèmes, lotions en zelfgemaakte balsems. Evenals een gezichtsreiniger of make-up verwijderaar. Het kan alleen worden gebruikt of door een paar druppels etherische oliën toe te voegen.
Voordelen:
- Daffoil biedt 100% natuurlijke drageroliën, alcoholvrij, hexaanvrij, vulstoffen en additieven.
- Gemaakt in India met behulp van de traditionele koude perstechniek (met zaden uit Afrika).
Aanbevelingen:
Op een droge plaats bewaren, uit de buurt van hitte en licht.