AGE MIRACLE Q10 de crème van MACCA . Anti-aging gezichtsherstelcrème voor de normale tot droge huid.
Anti-verouderingsherstelcrème die co-enzym Q10, soja-extract en vitamine E combineert. Co-enzym Q10 is een antioxidant die van nature in het lichaam aanwezig is op verschillende niveaus en vervult verschillende functies op cellulair niveau, zoals het voorkomen van oxidatieve schade, vermindering van de diepte van rimpels of vermindering van huidontsteking. Bovendien is het een onderdeel dat zowel chrono- als fotoveroudering voorkomt, dit betekent een grotere preventie van de tekenen die worden veroorzaakt door zowel het verstrijken van de tijd als blootstelling aan de zon.
Aan de andere kant helpen het soja-extract en het vitamine E-gehalte om de lipidenbalans van de huid te herstellen, hydratatie te bieden, weefsels te regenereren en een goede metabolische functie te bevorderen.
De concentratie van actieve ingrediënten maakt het de ideale crème om de tekenen van veroudering van dag tot dag te verzachten. Met een crèmetextuur die speciaal geschikt is voor de normale tot droge huid.
Samengesteld met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten. De ingrediënten zijn niet van dierlijke oorsprong.
Een van de belangrijkste actieve ingrediënten zijn:
- Co-enzym Q10
- Soja-extract met een hoog gehalte aan isoflavonen
- Vitamine E, verzachtend en regenererend